Poznaj ofertę

BUDOWA KOMORY | CHŁODNIE | MROŹNIE

Dla gastronomii, farmacji, logistyki.

Zamów Wycenę!

Nie czekaj, skorzystaj z promocji!

794 602 307 PROMOCJA

Systemy chłodnicze Warszawa i okolice – wsparcie od projektu do realizacji

Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na ekspercką pomoc oraz kompleksowo wykonaną usługę. Dostarczane przez nas rozwiązania w zakresie sterowania systemami chłodniczymi w Warszawie i okolicach opierają się na indywidualnych projektach, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyposażyć nawet najbardziej niestandardowe lub wymagające instalacje, w niezawodne i dobrze dopasowane urządzenia.

Dlaczego warto nam zaufać?

  1. Indywidualne podejście do Klienta.
  2. Silna pozycja na lokalnym rynku.
  3. Wsparcie na każdym etapie współpracy.
  4. Doświadczenie w projektowaniu systemów chłodniczych w Warszawie.
  5. Szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sterowanie systemami chłodniczymi – cenne wsparcie ekspertów!

Wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość najnowszych technologii czynią z nas wiarygodnego, sprawdzonego i profesjonalnego partnera. Jeśli chcą Państwo wyposażyć posiadane systemy chłodnicze w Warszawie i okolicy w wydajne oraz niezawodne sterowniki, systemy monitorujące, lub automatykę, zlecić montaż elementów lub wykonać przegląd instalacji, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Komory chłodnicze i mroźnicze

Oferta naszej firmy obejmuje różnorodne rozwiązania w zakresie komór chłodniczych i mroźniczych. Dla mieszkańców Warszawy i innych regionów, proponujemy praktyczne komory, które sprostają Państwa oczekiwaniom. Nasza usługa opiera się na profesjonalnym doradztwie oraz kompleksowej realizacji zleceń.

Kiedy przyjrzymy się budowie komór mroźniczych, odkryjemy dwie główne kategorie.

  • Tradycyjne komory chłodnicze i komory mroźnicze oparte są na płytach warstwowych z różnym rdzeniem, w tym styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Te płyty stanowią solidną obudowę chroniącą przed utratą temperatury.
  • Z kolei komory mroźnicze modułowe tworzone są z paneli, które często wypełniane są pianką poliuretanową.

W zależności od wymagań dotyczących temperatur wewnątrz komór, oferujemy różne modele. Komory chłodnicze zapewniają temperatury powyżej 0°C, komory mroźnicze obszar od 0°C do -25°C, a głęboko mroźnicze komory pozwalają utrzymać temperaturę na poziomie około -30°C.

Nasze produkty są również dostosowywane pod kątem wymiarów, aby spełnić indywidualne potrzeby klientów. Istnieje także możliwość wyboru wersji standardowych komór i chłodni, aby jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb.

Komory chłodnicze i mroźnicze – Warszawa i okolice.

Profesjonalna oferta Firma ESPSERWIS oferuje Państwu komory mroźnicze i chłodnicze jak najlepszej jakości. Wykonane są one z trwałych materiałów, dlatego przez długi czas spełniają swoją rolę. Komory mroźnicze, które można nabyć w naszej firmie charakteryzują się dobrą izolacją cieplną, ponadto są nowoczesne i estetycznie wykonane.

Oferujemy Państwu niezwykle korzystne ceny wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem wszystkie osoby zainteresowane z Warszawy i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że znajdą tu Państwo rozwiązania, których poszukiwaliście.