Klimatyzacja w domu – komfort życia przez cały rok

klimatyzacja w domu

Zmieniający się klimat i coraz bardziej gorące miesiące wiosenno-letnie utrudniają normalne funkcjonowanie ludziom. Czy warto zamontować klimatyzację?


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
☎ 794 602 307
✉ biuro@espserwis.pl


Skuteczną alternatywą jest klimatyzacja, którą stanowi najbardziej efektywną formę uzyskania komfortu w najbardziej upalne dni.

Kilkugodzinne przebywanie w nagrzanym pomieszczeniu powoduję utratę sił i energii, a wiele osób cierpi z tego powodu na bezsenność.

Skutecznym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w domu i mieszkaniu. Warto zaznaczyć, że klimatyzacja w dzisiejszym czasach występuje niemalże wszędzie, tj. w samochodach, biurach, sklepach.

montaż klimatyzacji

Dobór klimatyzacji do mieszkania i domu

Jednym z kluczowych elementów jest odpowiednia moc urządzenia odpowiednio do wielkości mieszkania i klimatyzowanych pomieszczeń.

Klimatyzacja w domu powinien być cichy i energooszczędny.

Jaka klimatyzacja do mieszkania?

Zastanawiasz się jaki klimatyzator wybrać, ile to kosztuje? Zapoznaj się z naszym poradnikiem – czytaj więcej >

Klimatyzacja montowana w domach i mieszkaniach powinna spełniać dwa podstawowe warunki:

  • energooszczędność
  • cicha praca

Montaż klimatyzacji split i multisplit

Montaż klimatyzacji wykonujemy w systemie mono split (jedna jednostka wewnętrzna, jedna jednostka zewnętrzna) oraz w systemie multi split (kilka jednostek wewnętrznych, jedna jednostka zewnętrzna).

Montaż klimatyzacji – Warszawa i okolice

Usługę montażu klimatyzacji realizujemy w domach prywatnych, mieszkaniach, a także w biurach, lokalach usługowych i gastronomicznych.

Pracujemy na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy montaż klimatyzacji renomowanych producentów, takich jak: Samsung, LG, Mitsubishi Electric, Panasonic, Gree, MDV, Kaisai, Hyundai, inne.

Klimatyzacja w domu

klimatyzacja w domu
klimatyzacja w domu