Montaż klimatyzacji w promocyjnych cenach

Montaż klimatyzacji w promocyjnych cenach

Montaż klimatyzacji w promocyjnych cenach po sezonie.

Oferujemy fachowe doradztwo techniczne i pomoc w doborze odpowiedniej klimatyzacji do domu, biura lub lokalu użytkowego. Zadbaj o komfortową temperaturę i czyste powietrze przez cały rok.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
☎ 794 602 307
✉ biuro@espserwis.pl


W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory typu:

  • split (do pojedyńczych pomieszczeń)
  • multi split (kilka jednostek wewnętrznych w różnych pomieszczeniach z jedną jednostką zewnętrzną)
  • układy w systemie VRF (kilkadziesiąt jednostek wewnętrznych).
klimatyzacja w domu

W zależności od wielkości pomieszczeń, w których planujecie Państwo zamontować klimatyzację, dobierzemy urządzenia wydajne, ciche, energooszczędne, łatwe w obsłudze i z kilkuletnią gwarancją producenta.

Dostępne na rynku urządzenia klimatyzacyjne są proste w obsłudze, energooszczędne o klasie energetycznej A+++. Charakteryzują się one także cichą pracą, zarówno jednostki wewnętrznej jak i zewnętrznej.

Oferujemy profesjonalne urządzenia klimatyzacyjne sprawdzonych i przede wszystkim renomowanych producentów takich jak: Gree, LG, Samsung, MDV, Midea, Panasonic, AUX, Kaisai, Daikin, Mitsubishi, Toshiba, Cooper&Hunter oraz Hyundai.

Zadbaj o komfortową temperaturę i czyste powietrze przez cały rok

Klimatyzatory wyposażone są w specjalistyczne filtry oczyszczające powietrze i jonizatory powietrza, które w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy jakości w pomieszczeniach.

Filtry oczyszczające powietrze w klimatyzacji – urządzenia wyposażone są w różnego rodzaju filtry, które różnią się od siebie efektywnością działania:

  • filtr siatkowy – usuwa kurz z pomieszczenia. Powinno się regularnie go czyścić i zgodnie z zaleceniami producenta systematycznie wymieniać
  • filtr oczyszczający – oczyszczają powietrze ze szkodliwych i nieprzyjemnych zapachów
  • filtr hepa – wychwytuje większość zanieczyszczeń z powietrza i nawet te najmniejsze takie jak PM.2.5 oraz PM.1.0. Tego typu filtry są szczególnie poleca się dla alergików i dla małych dzieci.

Jonizator powietrza w klimatyzacji to aktywny filtr elektrostatyczny, który dzięki jonizacji usuwa z powietrza cząstki kurzu, nieprzyjemne zapachy, bakterie i pyłki oraz zarodniki grzybów i pleśni.

Montaż klimatyzacji w promocyjnych cenach – w domu, biurze i lokalu usługowym

slider esp serwis
Montaż klimatyzacji w promocyjnych cenach

Dowiedz się więcej o montażu klimatyzacji: