Klimatyzacja Warszawa – montaż i serwis

jaka klimatyzacja do mieszkania

Jaka klimatyzacja do mieszkania?

Większość osób, które podejmują decyzję o montażu klimatyzacji w mieszkaniu, zastanawia się jaki klimatyzator wybrać. O wyborze klimatyzatora decydują takie czynniki jak: efektywność klimatyzacji, wydajność i oszczędność, atrakcyjny wygląd i cena urządzenia z montażem.

Najlepszym wyborem w przypadku mieszkań jest montaż klimatyzacji typu split.

Wszyscy wiodący producenci klimatyzacji tacy jak: Gree, Samsung, LG, Panasonic, Midea, Daikin, MDV, Hyundai, Mitsubishi, Kaisai i inni, mają w swojej ofercie bogatą gamę produktów spełniających wszelkie potrzeby w zakresie klimatyzacji, oczyszczania powietrza, zarządzania przez Wi-Fi, itd.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze klimatyzatora, wyceny montażu i zastanawiasz się jaka klimatyzacja do mieszkania? Skontaktuj się z nami!

Wizja lokalna i przygotowanie oferty GRATIS!


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
☎ 794-602-307
✉ biuro@espserwis.pl


Aktualnie produkowane klimatyzatory są bardzo ciche i energooszczędne. Klasa wydajności energetycznej tych urządzeń, to A+++.

Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

Prawidłowo dobrana i zamontowana klimatyzacja do mieszkania zapewni komfort cieplny mieszkańcom i odpowiednio obniży temperaturę w najgorętsze dni.

Najważniejsze parametry, na które na warto zwrócić uwagę, to:

  • moc urządzenia
  • klasa energetyczna
  • poziom hałasu
  • funkcje dodatkowe, np. oczyszczanie i jonizacja powietrza, zdalne zarządzanie przez Wi-Fi.

Moc klimatyzatora musi być dobrana w zależności od powierzchni pomieszczeń, w których zostanie zamontowana oraz od innych czynników: np. liczba okien w pomieszczeniu, liczba osób, która przebywa w pomieszczeniu, itp.

Jaki rodzaj klimatyzatora wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń klimatyzacyjnych renomowanych producentów, które różnią się przeznaczeniem i sposobem montażu.

Rozróżniamy następujące rodzaje klimatyzacji:

  • naścienna (potocznie nazywana split)
  • przypodłogowa
  • kasetonowa
  • kanałowa
  • typu multi split (układy od 2 do 7 jednostek wewnętrznych), VRF (duże układy – kilkadziesiąt jednostek wewnętrznych).

Klimatyzacja naścienna to najczęstszy wybór osób decydujących się na montaż klimatyzacji w domu czy mieszkaniu.

Klimatyzacja typu multi split, to rozwiązanie dla osób, które chcą schłodzić kilka pomieszczeń, np. w domu. Istotą tego układu jest montaż jednej jednostki zewnętrznej oraz kilku jednostek wewnętrznych.

Klimatyzacja kasetonowa, kanałowa, układy VRF, to rozwiązania dla biur, restauracji, lokali usługowych, przemysłu.

Urządzenia te montowane są w suficie zabudowanym lub pod sufitem, połączone kanałami wentylacyjnymi i przeznaczone do chłodzenia dużych przestrzeni.


Zapoznaj się z naszym poradnikiem:


Zobacz galerię z naszymi realizacjami.

montaż klimatyzacji Warszawa

Jaka klimatyzacja do mieszkania?


Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji – Warszawa

Wydajna, sprawnie działająca klimatyzacja od dawna nie jest już domeną wyłącznie dużych biur czy centrów handlowych. To praktyczne rozwiązanie jest coraz chętniej montowane w domach i mieszkaniach prywatnych. Jeśli interesuje Cię profesjonalny montaż klimatyzacji, Warszawa jest natomiast miejscem Twojego zamieszkania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

czytaj więcej

Firma ESP Serwis od lat z sukcesem świadczy usługi z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji w Warszawie. Naszą ofertę kierujemy do Klientów prywatnych oraz biznesowych. Instalujemy klimatyzatory w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurowcach, sklepach, obiektach użyteczności publicznej, placówkach instytucji, obiektach przemysłowych oraz dowolnych innych budynkach.

Zapewniamy kompleksowe usługi, obejmujące doradztwo i dobór odpowiedniego systemu dopasowanego do potrzeb użytkowników oraz wielkości obiektu, fachowy montaż i uruchomienie instalacji, a także regularne serwisowanie sprzętu. Wykonujemy okresowe przeglądy z czyszczeniem i odgrzybianiem instalacji, a w razie awarii zapewniamy skuteczne naprawy.

Montaż klimatyzatorów – Warszawa i okolice

W pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnych urządzeń klimatyzacyjnych od renomowanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość i funkcjonalność sprzętu. Montaż klimatyzacji realizujemy na etapie stanu deweloperskiego. Dbamy nie tylko o wydajność i użyteczność systemu, ale również estetyczny wygląd instalacji.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie montażu klimatyzacji w Warszawie. To daje pewność doboru oraz instalacji najlepszego systemu, który zapewni idealną temperaturę w pomieszczeniu. Montowane przez nas klimatyzatory są łatwe w obsłudze, wydajne oraz w pełni bezpieczne. To nowoczesne urządzenia o dobrym poziomie energooszczędności, co sprawia, że nie musisz martwić się o znaczący wzrost rachunków za prąd.

Jeśli zatem interesuje Cię klimatyzacja, Warszawa to z kolei miejscowość, w której chcesz ją zainstalować, skorzystaj z usług spółki ESP Serwis. Zapewniamy terminową realizację usług i atrakcyjne ceny.