Meble chłodnicze Warszawa – sprzedaż i montaż

Sprzedaż i montaż mebli chłodniczych Warszawa

Sprzedaż i montaż mebli chłodniczych Warszawa

Oferujemy sprzedaż i montaż mebli chłodniczych z agregatem własnym, przeznaczonych do mniejszych obiektów i z zewnętrzną instalacją chłodniczą, przeznaczonych dla dużych obiektów.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
☎ 794 602 307
✉ biuro@espserwis.pl


Meble chłodnicze Warszawa instalujemy w sklepach i supermarketach, w barach i restauracjach oraz w innych lokalizacjach z branży spożywczej, mięsnej, piekarniczej i gastronomicznej.

Dbamy o odpowiedni dobór urządzeń chłodniczych pod względem zastosowania i wydajności oraz o estetykę i niezawodność pracy. Prawidłowe montaż i ustawienie parametrów pracy gwarantuje odpowiednią wydajność, mniejszy pobór energii elektrycznej oraz sprawne działanie przez długi czas.

Zajmujemy się montażem mebli i urządzeń chłodniczych oraz instalacji chłodniczych na terenie Warszawy i okolic. W ramach kompleksowych usług chłodniczych wykonujemy także montaż komory chłodniczej i mroźni, przechowalni, komór szokowych oraz montaż drzwi chłodniczych.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z chłodnictwem:

  • sprzedaż i montaż agregatów chłodniczych
  • montaż instalacji chłodniczych
  • montaż automatyki chłodniczej, sterowników i regulatorów temperatury w chłodnictwie
  • dobór i montaż drzwi chłodniczych
  • dobór, dostawa i montaż mebli chłodniczych (lady, regały, witryny, szafy, wyspy, inne)
  • montaż cichych agregatów chłodniczych
  • wybór i sprzedaż mebli gastronomicznych
  • sprzedaż i montaż szaf chłodniczych i mroźniczych nierdzewnych, zapleczowych oraz lad chłodniczych
  • sprzedaż i dostawa używanych mebli chłodniczych i gastronomicznych
  • dostawa meble chłodnicze w Warszawie

Współpracujemy z renomowanymi producentami wyposażenia do sklepów spożywczych i gastronomii, takimi jak: Hendi, Probox, Cold, Igloo.

Sprzedaż i montaż mebli chłodniczych Warszawa

Firma ESP Serwis sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, instalacji, naprawy i serwisu wszelkich systemów chłodniczych i mroźniczych oraz urządzeń.


CZYTAJ WIĘCEJ W KATEGORII CHŁODNICTWO WARSZAWA – KLIKNIJ TUTAJ >

Szafy chłodnicze – Warszawa: sprzedaż, montaż i serwis urządzeń

Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu nowoczesnych szaf, lad, zamrażarek i regałów chłodniczych w Warszawie. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż i o dowolnej wielkości, ale odpowiednie sprzęty znajdą u nas też osoby prywatne, poszukujące profesjonalnych, najwyższej klasy urządzeń. W asortymencie mamy meble chłodnicze z własnym agregatem, które sprawdzą się doskonale w mniejszych obiektach, jak również modele z zewnętrzną instalacją chłodniczą, przeznaczone do dużych lokali. Nasze meble chłodnicze i mroźnicze są polecanym wyborem do sklepów spożywczych, supermarketów czy punktów handlowych. Są niezastąpione w placówkach gastronomicznych każdego typu, m.in. restauracjach, cukierniach, barach szybkiej obsługi oraz innych obiektach.

czytaj więcej

Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu oraz zaprojektowania systemu chłodniczego, przez jego fachową instalację u Klienta, aż po serwis i ewentualne naprawy urządzeń. Wykonujemy również pierwsze uruchomienie szaf i regałów chłodniczych w Warszawie, prezentujemy właściwości produktów i informujemy o ich funkcjach. Oferujemy profesjonalną pomoc i pełne wsparcie przy doborze optymalnych urządzeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz sprzęt, który najlepiej sprosta wymaganiom Twojej firmy. Wszystkie sprzęty bezpiecznie dostarczamy pod wskazany adres. Jesteśmy do dyspozycji Klienta na każdym etapie współpracy.

Szafy i regały chłodnicze Warszawa – najwyższa jakość i funkcjonalność

Naszym Klientom proponujemy nowoczesne meble chłodnicze i mroźnicze od renomowanych producentów. Oferowane urządzenia to wysokiej jakości sprzęty wyprodukowane z trwałych materiałów i komponentów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu dostępne sprzęty są nie tylko wysoce funkcjonalne, ale również niezawodne i bezawaryjne w działaniu. Zachowują swe walory użytkowe przez długie lata.

Zapewniamy korzystne ceny oraz szybką realizację zamówień. Na regały, lady i szafy chłodnicze w Warszawie udzielamy kilkuletniej gwarancji.