SZAFY KLIMATYZACJI PRECYZYJNEJ

Szafy klimatyzacji precyzyjnej to urządzenia klimatyzacyjne przeznaczone do instalacji w serwerowniach, centrach danych czy laboratoriach. Dedykowane są do pomieszczeń o wysokich wymaganiach dotyczących warunków pracy, w szczególności temperatury i wilgotności powietrza.

Szafy klimatyzacji precyzyjnej marki HiRef gwarantują utrzymanie wymaganej temperatury i wilgotności powietrza oraz zapewniają możliwości precyzyjnej kontroli wymaganych parametrów. Sterowanie szafy odbywa się za pomocą sterownika zainstalowanego na urządzeniu lub zdalnie, za pomocą przeglądarki internetowej, systemu BMS (protokoły ModBus, LonWorks,BacNet, itp.). Szafy wyposażone są także w moduł GSM z możliwością informowania za pomocą wiadomość SMS o awarii urządzenia.

szafy klimatyzacji precyzyjnej hiref

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
☎ 794 602 307
✉ biuro@espserwis.pl

SZAFY KLIMATYZACJI PRECYZYJNEJ

Seria JREF

  • bezpośrednie odparowanie (DX)
  • chłodzenie wodne (CW)
  • dwa obiegi chłodnicze (Dual Cooling)
  • free-cooling
szafy klimatyzacji precyzyjnej hiref

Szafy klimatyzacyjne serii JREF to urządzenia przeznaczone do instalacji w pomieszczeniach komputerowych serwerowni oraz centrów danych. Dzięki kompaktowej budowie mogą być dedykowane do instalacji, w których wymagane jest, aby system chłodniczy zajmował jak najmniejszą powierzchnię.

Źródłem chłodu dla szaf JREF może być szeroki wachlarz urządzeń, do których zaliczyć można: zdalny skraplacz, agregat wody lodowej, dry-cooler jak i wodna sieć miejska. Dokładna analiza obliczeniowej dynamiki płynów (CFD) pozwoliła zaprojektować z niezwykłą starannością wszystkie detale konstrukcyjne, aby zminimalizować spadki ciśnienia na przepływie powietrza, a tym samym zużycie energii wentylatorów. Szersze sekcje kanałów powietrznych ułatwiają i przyspieszają czynności instalacyjne i konserwacyjne dzięki większej przestrzeni wewnętrznej.


Seria NRG

Szafy klimatyzacji precyzyjnej serii NRG marki HiRef są przeznaczone do pracy w pomieszczeniach technologicznych o wysokiej gęstości cieplnej, dla których wymagane jest precyzyjne sterowanie parametrami higrometrycznymi i zachowanie ciągłe pracy. Siła urządzeń NRG jest reprezentowana przez sprężarki inwerterowe, które mogą podążać za obciążeniem cieplnym z niezwykłą precyzją. Zastosowanie wentylatorów EC, elektronicznie sterowanego zaworu rozprężne do oraz dostępne konfiguracje w systemie “Dual-Cooling” (dwa obiegi chłodnicze) lub “Free-Cooling” sprawiają, że jednostki NRG osiągają wysoki poziom wydajności, przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii, korzystnie wpływając na współczynnik PUE centrów danych.

Seria NRG

Seria HTS

Sprężarki ON/OFF i BLDC.

Hiref-HTS

Jednostki HTS (NTS – wersje ze sprężarkami BLDC) to urządzenia przeznaczone do montażu w systemie split w pomieszczeniach technicznych, w których wymagane jest zastosowanie systemu chłodzącego w wersji podwieszanej. Jednostka wewnętrzna dzięki unikalnej budowie może pracować w funkcji free-coolingu zmniejszając pobór mocy generowany przez układ klimatyzacji.

seria hts

SZAFY KLIMATYZACJI PRECYZYJNEJ


REFERENCJE I PRZYKŁADOWE REALIZACJE

szafy klimatyzacji precyzyjnej
szafy klimatyzacji precyzyjnej
szafy klimatyzacji precyzyjnej
szafy klimatyzacji precyzyjnej
szafy klimatyzacji precyzyjnej