KLIMATYZACJA – Poznaj naszą ofertę

NAPRAWA | MONTAŻ | SERWIS 

W domu, w biurze, w lokalu usługowym.

Zamów Przegląd!

Nie czekaj, skorzystaj z promocji!

794 602 307 PROMOCJA

PROJEKT I MONTAŻ KLIMATYZACJI

Montujemy klimatyzatory zakupione u nas, a także urządzenia dostarczone przez Klienta. Dobieramy urządzenia o odpowiedniej mocy i specyfikacji, w zależności od kubatury pomieszczeń, które będą klimatyzowane. Bazujemy na sprawdzonych producentach urządzeń.

NAPRAWA KLIMATYZACJI

Jeżeli klimatyzacja nie działa poprawnie, nie chłodzi, a zamiast tego wydobywa się ciepłe powietrze, to istnieje potrzeba regularnej i profesjonalnej obsługi serwisowej. Wszystkie usterki lub nieprawidłowości w działaniu instalacji klimatyzacyjnych powinny być natychmiast rozpoznane i naprawione, nie należy ich lekceważyć.

CZYSZCZENIE KLIMATYZACJI

Jednym z kluczowych etapów utrzymania klimatyzacji w doskonałej kondycji jest jej regularne czyszczenie i odgrzybianie. W trakcie procesu chłodzenia powietrza, powstaje znaczna ilość wilgoci, co stwarza idealne warunki do rozwoju mikroorganizmów, takich jak bakterie, pleśnie i grzyby. Dbanie o czystość i higienę systemu klimatyzacji jest niezwykle istotne dla wszystkich jej użytkowników.

SERWIS/PRZEGLĄD KLIMATYZACJI

Przeprowadzamy kompleksowe przeglądy i serwis klimatyzacji w różnych miejscach, w tym w domach, mieszkaniach, biurach, restauracjach oraz lokalach usługowych. Nasze usługi obejmują czyszczenie i odgrzybianie.

Regularne przeglądy i serwisy stanowią klucz do zapewnienia optymalnego i trwałego działania klimatyzacji.

Zapoznaj się z naszymi usługami związanymi z klimatyzacją.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • projektowanie oraz montaż klimatyzacji w Warszawie i okolicach
  • naprawy, a także czyszczenie i odgrzybianie systemów klimatyzacyjnych.
  • dodatkowo, świadczymy regularne przeglądy i konserwację klimatyzacji w różnych typach lokali, takich jak domy, mieszkania, biura oraz lokale usługowe i gastronomiczne, w tym restauracje, bary, kawiarnie i cukiernie.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą i montażem klimatyzatorów przeznaczonych do różnych rodzajów obiektów, w tym mieszkań, domów, biur, restauracji, hoteli, sklepów i innych miejsc użyteczności publicznej. Nasi doświadczeni doradcy służą profesjonalnym wsparciem, a każda nasza usługa oraz zainstalowane urządzenia objęte są pisemną gwarancją.

Oferta ESPSERWIS WARSZAWA obejmuje kompleksową obsługę, w tym instalację, serwis oraz naprawę klimatyzacji. Dodatkowo, zajmujemy się czyszczeniem i odgrzybianiem klimatyzacji w domach, mieszkaniach oraz biurach.